Делегація сільгоспвиробників Донеччини побувала у Буському районі

Делегація сільгоспвиробників Донеччини ознайомилася з успішними прикладами виробництва та реалізації продукції АПК в Буському районі

У Буському районі вчора, 17 січня, побували виробники сільськогосподарської продукції Донецької області. Мета поїздки, яка відбулася в рамках проведення дводенного семінару «Успішний досвід та практики розвитку сільських територій та сільськогосподарської кооперації», – ознайомлення з позитивними прикладами виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції в Буському районі.
Делегація донеччан, яку супроводжували перший заступник голови РДА Олег Ільків та начальник відділу АПК райдержадміністрації Сергій Цокало, побувала на СОК «Колос Агро» у с.Чішки та ТзОВ «Галіція Грінері».
Підсумком поїздки стала зустріч з головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом, під час якої відбувся обмін думками щодо роботи згаданих підприємств, розвитку АПК сходу та заходу країни.

На згадку про перебування у Буському районі Петро Мороз подарував керівнику делегації – начальнику управління Департаменту АПК Донецької ОДА Наталії Бондаренко та виконавчому директору ЛОГО «Аграрна дорадча служба», експерту FAO Руслану Маркову книжку «Буська земля» з побажаннями якнайшвидшого завершення війни на сході та налагодження плідної співпраці.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top