Делегація сільгоспвиробників Донеччини побувала у Буському районі

Делегація сільгоспвиробників Донеччини ознайомилася з успішними прикладами виробництва та реалізації продукції АПК в Буському районі

У Буському районі вчора, 17 січня, побували виробники сільськогосподарської продукції Донецької області. Мета поїздки, яка відбулася в рамках проведення дводенного семінару «Успішний досвід та практики розвитку сільських територій та сільськогосподарської кооперації», – ознайомлення з позитивними прикладами виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції в Буському районі.
Делегація донеччан, яку супроводжували перший заступник голови РДА Олег Ільків та начальник відділу АПК райдержадміністрації Сергій Цокало, побувала на СОК «Колос Агро» у с.Чішки та ТзОВ «Галіція Грінері».
Підсумком поїздки стала зустріч з головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом, під час якої відбувся обмін думками щодо роботи згаданих підприємств, розвитку АПК сходу та заходу країни.

На згадку про перебування у Буському районі Петро Мороз подарував керівнику делегації – начальнику управління Департаменту АПК Донецької ОДА Наталії Бондаренко та виконавчому директору ЛОГО «Аграрна дорадча служба», експерту FAO Руслану Маркову книжку «Буська земля» з побажаннями якнайшвидшого завершення війни на сході та налагодження плідної співпраці.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top