Делегація з Литви ознайомилася з роботою Буського районного центру зайнятості

Делегація з Литви ознайомилася з роботою Буського районного центру зайнятості

3 жовтня у Буському районному центрі зайнятості побувала делегація м.Пренай (Литва), яка прибула з офіційним візитом у Буськ для підписання Угоди про співпрацю, ознайомлення з економічним, освітнім, культурним, людським потенціалом нашого району.
Гостей з Литви у складі: мера міста Пренай Алвідаса Вайцекаускаса, директора центру допомоги освіти Дануте Станкевічене, директора центру соціальних послуг Аурелії Урбонене супроводжували голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, його перший заступник Олег Ільків, голова районної ради Богдан Глова, керівник районного відділу освіти Богдан Глуховецький.
Директор районного центру зайнятості Степан Миляновський ознайомив гостей з роботою центру зайнятості: ринком праці району, наявністю вільних робочих місць, з труднощами, які виникають на шляху працевлаштування людей, які шукають роботу. Посадовець охарактеризував підприємства, які співпрацюють з центром зайнятості в частині подання вакансій, а також паспорти яких розміщені в інформаційному секторі для перегляду відвідувачами (СП «Олнова», ТзОВ «Хеммель-Україна», ТзОВ «Употек Україна» та ін.).

Гості мали змогу відвідати семінар для безробітних з техніки пошуку роботи на тему «Використання джерел інформації про вакансії», ознайомитися з роботою комп’ютера вільного доступу та банкомату вакансій, за допомогою яких можна підібрати вільну вакансію в будь-якій місцевості України, побачили, що у центрі зайнятості створені умови вільного доступу до різноманітних інформаційних куточків, які наповнені

 описами професій, буклетами, листівками, переліком рекомендованих навчальних закладів, за допомогою яких безробітні мають можливість отримати необхідну інформацію, яка сприятиме їхньому працевлаштуванню на вільні робочі

 місця. В знак подяки за змістовну розповідь мер м. Пренай вручив колективу районного центру зайнятості подарунок-сувенір з Литви.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top