День духовності для дітей зі Сходу у Буську

Як провели своє дозвілля дітлахи зі Сходу у Буському районі

На цікавих, колоритних, національних та духовних екскурсах був акцентований останній день перебування делегації дітей зі Сходу на теренах Надбужжя.

Сьогодні школярі ознайомилися із національною вишивкою у приватному музеї родини Грушицьких, відвідали краєзнавчий музей міста Буська.

 

А вже опівдні у Буському будинку дитячої та юнацької творчості діти опановували писанкарство. Майстер-клас із написання Великодньої писанки для гостей з Луганщини провели директор Олеського БДЮТ Оксана Турчиняк та педагог Буського БДЮТу Галина Якимів. Майже дві години діти із захопленням вимальовували складні візерунки, у кожного вони вийшли особливими і оригінальними. Свої вперше в житті зроблені писанки вони повезуть додому у подарунок своїм рідним.

Ще одна духовна акція очікує на гостей сьогодні ввечері. Діти побувають на Хресній дорозі в одному із храмів м.Буська.

Усі 5 днів перебування на Буській землі були для Кремінських гостей дуже насиченими і пізнавальними.  Як розповів Буському радіо начальник Буського районного відділу освіти Богдан Глуховецький, 15-ро дітей на 2-є їх наставників проживали у сім’ях вчителів м.Буська, для них організували екскурсії до Львова,  у Олеський , Підгорецький та Золочівський замки, цікаво провели дозвілля у Соколянському лісництві, скуштували український куліш та печену картоплю. Сьогодні із задоволення провели час у басейні , побували у музеях міста Буська. Завтра делегацію відпровадять до Львова .

Керівник групи із Луганщини Юрій Галиков поділився своїми враженнями і розповів, що усі без винятку вражені гостинністю і теплотою, з якою їх приймали у Буську. Пізнали дуже багато цікавого і подружились із бущанами.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top