День Героїв 2020. Керівники району вшанували борців за волю України

Керівники району вшанували борців за волю України

Щороку, 23 травня, відзначаємо День Героїв, який встановлено на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.
Зважаючи на карантин та обмеження у проведенні масових заходів, голова Буської районної ради Богдан Глова, голова райдержадміністрації Олег Коваль, їх заступники, представники ветеранських організацій ОУН-УПА та учасників ООС (АТО), окремі керівники органів місцевого самоврядування поклали квіти в Буську до пам’ятника Незалежності та меморіалу Героям Небесної Сотні, у селищі Красне – до могили генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача УПА Василя Кука, братської могили постанців та пам’ятного знака героям Небесної Сотні, а у с.Ріпнів вшанували на місцевому кладовищі пам’ять Ольги Бурої – учасниці Євромайдану, однієї з Небесної Сотні, якій посмертно у листопаді 2014 року президентським указом було присвоєно звання “Герой України”.
Світлина від Буська районна рада Львівської області.Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували усіх Героїв – борців за Українську державу, запалили свічки пам’яті.
“В теперішній час це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої держави на сході у війні з російськими окупантами. Цей день є символом незборимості української нації”, – зазначив голова районної ради Богдан Глова.

Нагадаємо, що в 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку 23 травня відзначати День Героїв. Саме у травні, 23 числа 1938 року, в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. В травні пішли з життя Микола Міхновський та Симон Петлюра.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top