День, наповнений любов’ю до рідного слова

День, наповнений любов’ю до рідного слова

Сьогодні у Красненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  вчителі-словесники провели День писемності та мови.
Вони нагадали усім учням, що мова є не лише засобом спілкування, вона шліфує людську душу, формує світогляд, робить людину істотою духовною. Хоча, на превеликий жаль, не всі розуміють значення і велич рідного слова в нашому житті. І не тільки не розуміють, а й раз по раз зрікаються рідної мови, щоб бути ” таким, як усі”…
Для уникнення подібної ситуації в нашій школі Юлія Роман-Ярошевська, Ірина Дусан та Анна Томашевська вже з самого ранку проводили різні цікаві заходи.
Вранці всю шкільну родину в фойє зустрічали учні 6-А класу, які виступали в ролі ввічливих слів. Кожен охочий міг отримати солодке печиво із висловом про мову. Шкільні коридори прикрашені цікавинками української мови: фразеологізмами, словами-синонімами, проблемними випадками наголосів, а для учнів перших класів цікавими стали слова для запам’ятовування кольорів веселки.

Родзинкою святкування став флешмоб “Частини мови” для учнів 5-8 класів.

Старшокласники приєднались до національного радіодиктанту єдності. Весь день був наповнений любов’ю до рідного слова.
Бережімо і плекаймо рідну мову, адже саме вона є джерелом народної пам’яті, що з’єднує минулі та прийдешні покоління, безцінною спадщиною, яка бережливо передається з роду в рід. Як сказав поет Борис Олійник: “І тільки Слово береже в основі безсмертя української душі!”

Ірина Дусан

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top