День Прапора: у Надбужжі врочисто підняли прапор України

День Прапора: у Надбужжі врочисто підняли прапор України

На Майдані Незалежності у місті Буську відзначили День Прапора України: у районних врочистостях взяли участь керівництво району та міста, держслужбовці, працівники освітньої та медичної галузей, представники підприємств та організацій району, ветерани АТО, громада міста.

Святковий захід розпочали з офіційного піднятття Державного Прапора, таку почесну місію виконали: голова Буської РДА Петро Мороз, заступник голови районної ради Роман Фурда, заступник Буського міського голови Володимир Зеленюх та ветеран АТО Ігор Коваль. Після того, як у блакитному небі Надбужжя замайорів національний прапор, представники влади поклали квіти до монументу Незалежності та спільно з усіма учасниками дійства виконали Національний Гімн України. Держслужбовці та патріотична громада міста традиційно розгорнули багатометрове жовто-блакитне полотно Державного прапора України.

У своїх виступах до громади голова Буської РДА Петро Мороз та секретар Буської міської ради Людмила Рудіон привітали надбужан з Днем Державного Прапора й наголосили, що це свято має велике загальнодержавне значення як свято суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності. Завершився захід спільним виконанням церковного гімну України “Боже єдиний, великий…” та загальною світлиною на згадку.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top