ДЕНЬ ТУРИЗМУ В ОЗНЗ « ОЛЕСЬКА ЗОШ І- ІІІ СТУПЕНІВ»

ДЕНЬ ТУРИЗМУ В ОЗНЗ « ОЛЕСЬКА ЗОШ І- ІІІ СТУПЕНІВ»

28 вересня учні 5 класу ОЗНЗ « Олеська ЗОШ І-ІІІ ступенів» здійснили екскурсію місцями рідного краю разом  з  класним  керівником Марко Б.М., вчителями української мови  та християнської етики МаксименкоЛ.Я., Жмур І.Д. П’ятикласники відвідали музей відомої художниці Софії  Караффи-Корбут у селі Куткір. Діти познайомилися з творчим життям талановитої землячки та оглянули картини , особливо вражені ілюстраціями до книг відомих українських письменників Т.Шевченка,І. Франка, Л.Українки. Побували школярі й на могилі художниці на місцевому кладовищі та відвідали старовинну церкву Преображення Господнього у селі.

Наступна зупинка була у селі Яблунівці на фермі равликів « Tante Snails». Тут вирощують понад 3,5 млн равликів, учні з цікавістю слухали екскурсію  про їхнє життя-буття, і навіть влаштували  равликові перегони. Дехто і посмакував равликів, а інші провели весело час за  чашкою духмяного какао з печивом. На згадку про відвідини равликової ферми учні отримали свічечки, які самі виготовили.

Третя зупинка була у селі Підлисся, де розташований літературно-меморіальний музей Маркіяна Шашкевича, видатного українського поета і письменника. Тут виставлено перші видання творів М. Шашкевича, першодрук «Русалки Дністрової», фотокопії рукописів, портрети, особисті речі та матеріали зі згадками про поета.

Інформаційні матеріали Світлани Кольби

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top