“День учасника АТО” у Буському місцевому центрі з безоплатної правової допомоги

“День учасника АТО” у Буському місцевому центрі з безоплатної правової допомоги

31 березня  відбулася правопросвітницька акція «День учасника АТО» для українських бійців – учасників антитерористичної операції на сході України, та осіб, які звернулися для отримання статусу учасника АТО. Організатором акції виступив Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області. Одночасно в місцевих центрах та в усіх бюро правової допомоги на Львівщині відбулися заходи з консультування учасників АТО та членів їх сімей фахівцями місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з партнерами.

До Буського місцевого центру в цей день звернулося п’ять учасників АТО. Двоє з них звернулися за оформленням “Соціальної картки учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”. За ініціативою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці-разом!” створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей отримувати необхідну допомогу. На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій, вона здійснюється за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Координаційного центру з надання правової допомоги,  соціально відповідального бізнесу.

Кожний власник картки може отримувати, зокрема, безкоштовну правову підтримку та юридичні консультації, безкоштовне обстеження та надання медичних послуг, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах. Отримати соціальну картку може кожен військовослужбовець, який є реальним учасником бойових дій і має відповідне посвідчення.

Як отримати соціальну картку?

Зареєструватись, заповнивши заявку, наведену на сайті Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “Українці-разом!”

Обов’язково залишити контактну інформацію – або електронну пошту, або номер телефону, або і те, і інше.

Зачекати 7 – 14 днів, за цей час перевірять Ваші дані.

Отримати повідомлення на електрону адресу або телефон про те, що ваша іменна соціальна картка готова.

Узгодити, як Вам буде зручніше її отримати – у нашому офісі або в обласних та районних осередках у наших координаторів.

Отримати картку.

Користуватися пільгами та знижками!

Або звернутися до Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за юридичною підтримкою  в м. Буську вул. Петрушевича 8, тел. 03(264) 2-11-12.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top