День вишиванки у Тур’янській школі

 День вишиванки у Тур’янській школі

В НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» також пам’ятають про це свято, бо всі одягнули вишиванки. Кожна по своєму гарна, неповторна, бо вишита турботливими руками мами, де поміж узорами хрестиком чи гладдю вплетено любов. Любов до своєї дитини, до рідної землі.

Вишиванка – це символ, серце України. Ще з давніх часів була в особливій пошані, бо одягали українці в найважливіші хвилини свого життя – при хрещенні, сватанні, одруженні, зустрічі гостей, а також і в сумні моменти коли когось виряджали в далеку дорогу чи прощались навіки.

Барвисті, квітчасті, багряно – чорні, з блакиттю безмежного неба   вишиванки гріють наші душі, як і сотні років тому, вказуючи, що ми таки є і будемо, і нас не скорити ніякому ворогу, не здолати нашої заквітчаної України, бо ми не дамо. Ми – українці. Ми – нація.

 

Учениця 9 класу

Романів Олена

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top