День захисника України відзначили у Красному

Вчора, 14 жовтня День захисника України відзначили  у Красному

 Загальнорайонна урочистість відбулась біля Пантеону слави –DSCN5122 місця поховання воїнів УГА, Січових Стрільців, воїнів УПА, могили останнього головнокомандувача УПА, генерал- хорунжого Василя Кука.

  На віче з нагоди Дня захисника України та дня заснування УПА приїхало чимало гостей , прийшла і численна громада селища Красне.

DSCN5107Настоятелі двох місцевих храмів, отець Петро Жукровський та отець Юрій Толочний спільно з громадою помолились за упокій душ усіх, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.

До могил героїв поклали осінні квіти від вдячного юного покоління бущан .

Звучали на урочистості повстанські пісні у виконанні DSCN5138вокального чоловічого колективу Краненського Народного дому, які по-особливому зворушливо сприймаються у сьогоднішній неспокійний час .

 

Із привітаннями з нагоди величного свята і патріотичними промовами на віче виступили голова Буської районної ради Володимир Замроз, DSCN5131голова РДА Петро Мороз, селищний голова Красного Олег Лотоцький, DSCN5134голова районного братства УПА Мар”ян Длугош, воїн АТО Роман Фурда.
DSCN5144

DSCN5158DSCN5137

На завершення урочистості прозвучали пісенні твори, адресовані сьогоднішнім захисникам України у виконанні жіночого вокального колективу під керівництвом Оксани Приставської.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top