Депутати Буської районної ради прийняли рішення підтримати місцевих підприємців на період карантину в межах компетенції органу місцевого самоврядування

Депутати Буської районної ради прийняли рішення підтримати місцевих підприємців на

період карантину в межах компетенції органу місцевого самоврядування

У рішенні, яке прийняв депутатський корпус на черговій сесії Буської районної ради, що відбулася 27 травня, зазначено: встановити на період з 1 квітня 2020 року до 31 травня 2020 року щомісячну орендну плату за користування нежитловими приміщеннями, які належать до спільної власності територіальних громад Буського району, у розмірі 1 грн у місяць. Зазначимо, що ініціював таке рівшення на підтримку мфсцевих підприємців голова райради Богдан Глова.

Розмір орендної плати поширюватиметься на усіх суб’єктів підприємницької діяльності – орендарів нежитлових приміщень спільної власності територіальних громад Буського району за винятком :
– орендарів, яким станом на 1 квітня 2020 року нараховувалась пільгова орендна плата у розмірі 1 грн на рік та/або 1 грн за квадратний метр на рік;
– орендарів, у договорах яких визначене цільове призначення як “аптека“;
– орендарів, у договорах яких визначене цільове призначення як «продовольчі магазини», «продовольчі магазини, крім товарів підакцизної групи»; «магазини продовольчих та непродовольчих товарів». Водночас, ця норма не поширюватиметься на орендарів, які винаймають приміщення з таким цільовим призначенням у закладах освіти району.
У період з 1 квітня 2020 року по 31 травня 2020 року пеня за несвоєчасне відшкодування орендарями витрат орендодавців на утримання орендованих нежитлових приміщень, які належать до спільної власності територіальних громад Буського району, не нараховуватиметься. Зазначений проєкт рішення підготовлено з метою пом’якшення наслідків від призупинення діяльності та попередження негативного впливу на суб’єктів підприємницької діяльності в умовах обмежуючих заходів, необхідних для убезпечення мешканців від поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top