Депутати Буської районної ради прийняли звернення до Міністерства освіти і науки з проханням зробити християнську етику обов’язковим предметом у всіх навчальних закладах

Депутати Буської районної ради прийняли звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням зробити християнську етику обов’язковим предметом у всіх навчальних закладах

Таке звернення на сьогоднішній сесії районної ради ініціював депутат Богдан Гринишин, і його підтримали усі присутні депутати.

Зокрема, у зверненні до Міносвіти запропоновано:

запровадити у всіх навчальних закладах як обов’язковий предмет християнську етику, яка сьогодні вивчається факультативно;

формувати християнський світогляд при викладанні всіх християнських дисциплін, особливо природничого спрямування;

відновити обов’язкове викладання предмету “Релігієзнавство”;

запровадити у всіх навчальних закладах усіх рівнів акредитації спецкурси: “Християнська філософія”, “Християнська психологія та педагогіка”, “Християнська соціологія”.

У зверненні вказано, що такі заходи необхідно вжити “для подолання духовного вакууму”.

“Міністерство освіти України має відмовитися від згубного шляху популяризації гендеру” – таку заяву також оприлюднив депутат Богдан Гринишин на сесії.

«Нещодавно на сайті державної наукової установи Інститут модернізації освіти з’явилися висновки так званої антидискримінаційної експертизи щодо шкільних підручників. Оприлюднені результати шокували суспільство. Проаналізувавши 32 проекти посібників, урядові «експерти» з’ясували, що дітей в українських школах може дискримінувати «солов’їна» мова, і слово «батьки», і заклик «бережи маму!».

Гендерна ідеологія проникла в наше суспільство і добралась до шкіл. Маніпулюючи поняттям «свобода», представники цієї ідеології почали наступ на традиційні цінності – духовність, сім’ю, повагу до літніх людей, роль батьків, розуміння своєї статі, яка була в тебе від народження, роль чоловіка та жінки у суспільстві. Тобто того, що є визначальним у будь-якому демократичному та духовному суспільстві.  Гендерна ідеологія руйнує сім’ю як осередок любові, безпеки, надійності, захисту, розуміння і духовного тепла.

Міносвіти сприяє розповсюдженню антинаукових ідеологій, які руйнують фундамент нації.

Хочемо наголосити, що фундаментом здорового людського суспільства є родина, засади якої відображено в основному законі Держави – Конституції: «Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї. Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою (Стаття 51 Конституції України)».

Саме на таких засадах має відбуватися виховання юних українців.

Закликаємо Міністерство освіти України відмовитися від згубного шляху популяризації гендеру. Закликаємо дотримуватися відвічних цінностей, морального закону, заснованого Богом і утвердженого нашими предками, шанувати людську гідність та виховувати ці почуття в дітей та молоді», – йдеться в заяві.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top