Депутати Буської райради напрацювали звернення до Президента та уряду

Депутати Буської райради напрацювали звернення до Президента та очільників

уряду щодо формальної боротьби з корупцією

Подаємо текст звернення в оригіналі

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Президенту України

                                                                                           Петру Порошенку

                                                                                           Голові Верховної Ради України

                                                                                           Андрію Парубію

                                                                                           Прем’єр-міністру України

                                                                                           Володимиру Гройсману

                                                                                           Прокурору України

                                                                                           Юрію Луценку

 

ЗВЕРНЕННЯ

Щодо формальної боротьби з корупцією

Ми, депутати Буської районної ради, звертаємо Вашу увагу на те, що на даний час правоохоронні органи розгорнули на перший погляд масову кампанію боротьби з корупцією, скеровуються до суду сотні (якщо не тисячі в межах України) Протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 2 статті 172(7) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за підписами оперуповноважених Управлінь захисту економіки Національної поліції України. І в тій масі протоколів фігурують як не депутати місцевих рад  то керівництво органів місцевого самоврядування. Тип порушень практично один – конфлікт інтересів.

А справа в тому, що якщо депутат голосує за кошторис на утримання галузі у якій працює, чи конкретної організації, він, як наполягають правоохоронні органи, зобов’язаний на підставі частини 2 статті 35 Закону України «Про запобігання корупції» заявити про конфлікт інтересів. Заява про конфлікт інтересів члена колегіального органу заноситься в протокол засідання колегіального органу. Відповідно, після такого голосування, якщо така заява не вписана, депутата вважають корупціонером. Більше того. Якщо депутат (керівник органу місцевого самоврядування) не бере участі у голосуванні чи утримується з питання виплат, які стосуються його особисто на підприємстві, організації, у якій він працює, але його заява про конфлікт інтересів не вписана в протокол засідання, такого депутата правоохоронні органи теж вважають корупціонером і складають відповідний протокол незалежно від його голосування. До прикладу, на Львівщині судять навіть директора школи, який проголосував за виділення коштів на свою школу, не дивлячись на те, що у даних коштах не було виплат йому особисто. Правоохоронні органи також вважають його корупціонером.

Таким чином, план по виявленні корупціонерів не просто виконується, а перевиконується в десятки разів. Кращі борці з корупцією (які перевиконали план) отримують нагороди і доводять, що недаром представники управлінь захисту економіки Нацполіції отримують зарплату мінімум у тричі більшу ніж голови районних рад. Попри те, викликає сум, що реальні злодії непокарані. Ті, хто вкрали мільйони насолоджуються життям. Ніхто не питає, яким чином зароблені величезні кошти з шістьма нулями, які, згідно поданих декларацій, чиновники вищих рангів, судді, прокурори, окремі депутати ВР тримають у валізах ? Хто захистить обдурених вкладників банків, яких не включають на виплату через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб через те, що, до прикладу, вкладникам банку Михайлівський у приміщенні банку працівники банку видавали депозитні договори без печатки банку, використовуючи пов’язані з банком фінансові компанії.

А навіщо напружуватись, якщо можна знайти депутата місцевої ради, де його заява не вписана в протокол сесії. І навіть не важливо, що він не голосував по даному рішенні. А Європі представляється загальна статистика корупційних справ.

Враховуючи вищевикладене, просимо надати відповідь з даного питання та розглянути зазначене звернення на засіданні профільного комітету Верховної Ради України.

 

   З повагою

голова ради

Богдан Глова

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top