Депутати Буської райради прийняли звернення щодо недопущення закриття у селах району відділень Ощадбанку

Депутати Буської райради прийняли звернення щодо недопущення закриття у селах району відділень Ощадбанку

Під час чергової 14 сесії Буської районної ради, яка відбулася 23 лютого, депутатський корпус прийняв рішення звернутися до Кабінету Міністрів України, комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності та правління ПАТ «Державний ощадний банк України» щодо недопущення припинення роботи відділень Ощадбанку у селах: Топорів, Заводське, Задвір’я та Мармузовичі.
Перед проведенням голосування депутати заслухали керуючу філією ТВБВ 10013/051 Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Надію Особу. Керівник філії розповіла, що закриття відділень у селах є вимушеним кроком, який має чітке економічне обгрунтування. “Ощадбанк” насправді змушений заробляти сам на себе і перебуваючи у власності держави насправді ніяких дотувань від неї не отримує, а вимоги від Національного банку до облаштувань приміщень будь-яких банківських установ – суворі. Сільські відділення не рентабельні,  тому вони будуть закриті.

 

Подаємо текст звернення в оригіналі:

Звернення депутатів Буської районної ради

до Кабінету Міністрів України,

комітету Верховної Ради України з питань

фінансової політики і банківської діяльності

та правління ПАТ «Державний ощадний банк України»

До Буської районної ради Львівської області звернулися голови Топорівської, Заводської, Задвір’янської, Андріївської сільських рад та жителі Буського району, де пройшли сходи села, з проханням допомогти зберегти відділення ТВБВ №10013/57 в с.Топорів, ТВБВ №10013/53 в с.Заводське, ТВБВ №10013/58 в с.Задвір’я, ТВБВ №10013/59 в с.Андріївка. Оскільки, керівництвом ТВБВ №10013/015 подані документи в Львівське обласне управління ПАТ «Ощадбанк» про закриття відділень в с.Топорів, с.Заводське, с.Задвір’я, с.Мармузовичі (Андріївка) та приєднання їх доТВБВ №10013/015 м.Буська та ТВБВ №10013/060 смт.Красне, так як одним із основних завдань ПАТ «Ощадбанк» є оптимізація мережі, яка передбачає закриття неефективних ТВБВ з низьким економічним потенціалом і розташованих в невеликих населених пунктах. Очевидно, банк закриває ті відділення, які є для нього збитковими. Хоча такі відділення обслуговують  населені пункти як і Буського району, так і села  прилеглих районів.

Але, хочемо звернути Вашу увагу, що користувачами таких відділень у селах є переважно представники найменш соціально забезпечених верств населення і через ці відділення вони отримують не надприбутки, а власні мізерні пенсії та соціальні виплати, сплачують рахунки за комунальні послуги. Жителі цих та прилеглих до них сіл в основному пенсійного та передпенсійного віку і доїзд до районного відділення банку, відстань до якого становить більше як 40 км, створює їм багато незручностей та додаткових витрат. А оскільки ПАТ «Ощадбанк» на сьогоднішній день відноситься до категорії найбільш системних банків України, таке закриття відділень наносить значної шкоди  мешканцям ще й тому, що відділення інших банків в їхніх селах відсутні.

Тож вважаємо, що ПАТ«Ощадбанк», окрім природньої для такої установи функції отримання прибутку, має ще нести певну соціальну місію, а саме знайти спосіб забезпечити людей якісними і зручними, за місцем їх проживання, банківськими послугами.

Тому, звертаємося до Вас з проханням вжити відповідних заходів для недопущення припинення роботи відділень «Ощадбанку» в с.Топорів, с. Заводське, с.Задвір’я та с.Мармузовичі (с.Андріївка) Буського району Львівської області.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top