Депутатськиий корпус Буської районної ради звернувся до керуючого Львівською єпархією УПЦ(МП) із закликом підтримати надання Томосу 

Депутатськиий корпус Буської районної ради звернувся до керуючого Львівською єпархією УПЦ(МП) із закликом підтримати надання Томосу

Буська районна з ініціативи голови РР Богдана Глови сьогодні прийняла Звернення до керуючого Львівською єпархією УПЦ(МП) із закликом підтримати створення в Україні української автокефальної помісної церкви. Подаємо текст Звернення

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

до керуючого Львівською єпархією УПЦ (МП) –

архієпископа Львівського і Галицького Філарета

Ваше Преосвященство!

Православна громада Буського району з великою увагою стежить за діалогом між ієрархами про створення в Україні Помісної Православної Церкви. Сьогодні громадяни України, як ніколи до того, наблизилися до заповітної мрії багатьох попередніх поколінь – об’єднати українців не тільки в межах однієї держави, але й у Єдиній Помісній Церкві. Наші предки проливали кров за єдність та незалежність України і ця боротьба триває досі. Святий обов’язок кожного громадянина України – зробити все від нього залежне, щоб у суверенній державі постала Помісна Православна Церква.

Тільки об’єднані однією вірою українці зможуть подолати зовнішніх і внутрішніх ворогів. Тому категоричний виступ окремих ієрархів УПЦ(МП) проти надання Томосу та створення Помісної Церкви свідчить про те, що вони відірвані від народу, від його болю і страждань. Такі ієрархи керуються не прагненням об’єднати вірних Православної Церкви України, а цілком іншим – деструктивними вказівками з Москви. Усім свідомо мислячим людям варто задуматись: якщо Верховною Радою України офіційно визнано Росію країною-агресором, то робити щось на догоду Москві – це злочин проти власної держави, проти рідного народу. А Церква – як найвища духовна інституція в суспільстві – неодмінно має бути з народом, тому зазначена позиція  окремих ієрархів має антиукраїнський характер і здійснюється всупереч волі українських вірних.

Ми, депутати Буської районної ради, впевнені, що Ви знайдете в собі сили та публічно заявите про підтримку ідеї об’єднання всіх вірних у Єдиній Помісній Православній Церкві.

Очевидно, що Кремль використовує українське православ’я як один із інструментів гібридної війни. Уже зараз лунають тривожні експертні оцінки, що нагнітання Росією вказаної ситуації є черговим етапом військової експансії проти нашої держави, метою чого є здійснити штучний розкол України – у цей раз за релігійною ознакою, а також відволікти увагу світової спільноти від російської збройної агресії.

Українці четвертий рік поспіль ведуть боротьбу з Росією. За цей час наш народ проявив неабияку силу духу, мужність і непохитність віри, ми ствердили себе як цивілізований європейський народ. Церква має бути з народом, правда – на боці українського народу. Тому вірні УПЦ мають моральне й духовне право вимагати від Вас, Ваше Преосвященство, виконати народну волю – підтримати надання   Томосу.  

Голова районної ради                                                               Богдан Глова

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top