Депутатський корпус Буської районної ради звернувся до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо підтримки законопроектів № 5561 та № 5562 «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів»

Депутатський корпус Буської районної ради звернувся до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо підтримки законопроектів № 5561 та № 5562 «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів»

Під час засідання ХХ сесії Буської районної ради VII скликання, із сесійної трибуни текст звернення зачитав депутат районної ради Ігор Мураль.

Подаємо текст звернення в оригіналі:

 

Звернення Буської районної ради

до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету

Міністрів України, обласних рад щодо

підтримки законопроектів № 5561 та № 5562

 

25 травня 2017 року Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики вирішено підтримати проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України (реєстр.
№ 4932 від 08.07.2016 року), поданий народними депутатами України
Бурбаком М. Ю., Корчиком В. А., та рекомендовано Верховній Раді України прийняти його за основу.

Зазначений законопроект передбачає подвійне підвищення розмірів чинних ставок єдиного збору. Водночас, суб’єкти внесення законопроекту
№ 4932 не подають належного фінансово-економічного обґрунтування (розрахунки).

Крім того, суперечливою пропозицією законопроекту є встановлення єдиного збору для легкових автомобілів, залежно від терміну перебування їх в Україні.

Звертаємо Вашу увагу, що у разі прийняття законопроекту № 4932, в редакції, погодженій Комітетом Верховної Ради, проблема вирішена не буде, а лише погіршить ситуацію та призведе до зростання рівня соціальної напруги в нашій державі.

Зокрема, на території Львівської області та м.Львів неодноразово проводилися акції протестів поблизу міжнародних автомобільних пунктів пропусків, перекривався рух транспорту на автомагістралях, проводилися мітинги власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Дії окремих вищих державних органів країни та їх посадових осіб, у тому числі погодження Комітетом законопроекту № 4932, збурюють населення та підштовхують його до нових акцій протесту.

Разом з тим, у Верховній Раді України зареєстровано законопроекти
№ 5561 та № 5562 щодо внесення змін до Податкового кодексу України, Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів», які покликані вдосконалити чинне законодавство України, привести його у відповідність до європейського законодавства, з урахуванням соціально-економічних потреб суспільства, стану економіки та автомобільного ринку, а також матеріального становища громадян України.

При таких умовах , у громадян України з’явиться можливість придбати хоч і старий, але більш комфортабельний європейський автомобіль.

Зважаючи на викладене, ми, депутати Буської районної ради, вимагаємо зняти соціальну напругу шляхом зняття з розгляду законопроекту № 4932 та невідкладного внесення змін до чинного законодавства України в частині прийняття законопроектів № 5561 і № 5562, що дозволить сформувати цивілізований ринок вживаних автомобілів в Україні, збільшити надходження до бюджету та вивести з тіні автомобільну галузь.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top