Державні банки сприятимуть розвитку аграрного сектору

Державні банки сприятимуть розвитку аграрного сектору

26 квітня в приміщенні департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулась зустріч керівників сільськогосподарських підприємств Львівської області із представниками Приватбанку.

«На фінансову підтримку аграрного сектору з державного бюджету виділено 6,3 млрд.грн. Значна частина напрямів підтримки реалізовуватиметься через державні банки. Тому надзвичайно важливою є співпраця банків та департаменту агропромислового розвитку в частині роз’яснювальної роботи та інформаційної підтримки для аграріїв Львівщини» – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз.

За словами Юрія Гусєва, директора по зв’язках з органами державної влади, на сьогодні Приватбанк відкритий до співпраці, більше того готовий брати участь у напрацюванні змін до нормативно-правових актів, які регламентують порядок надання бюджетних коштів з метою їх вдосконалення. Ю. Гусєв також презентував кредитні продукти для аграрного сектору, серед яких кредити на закупівлю техніки у лізинг, кредитна лінія «Агросезон», програма «АгроКУБ»(«Країна Успішного бізнесу).

В межах зустрічі підписано Угоду про співпрацю між департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Західним ГРУ ПАТ КБ “Приватбанк” з метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу в Львівській області, розширення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top