Державні службовці Надбужжя приєдналися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!»

Державні службовці Надбужжя приєдналися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!»

23 квітня державні службовці Буської райдержадміністрації та районної ради приєдналися до проведення Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!».
Протягом кількох годин держслужбовці на території біля адмінбудинку упорядковували клумби та висаджували нові квіти, вичищали підвальні приміщення, збирали сміття, підмітали, обрізали сухе гілля. Усіх учасників акції забезпечили необхідним робочим інвентарем, а для вивозу зібраного сміття з очищеної території  залучили техніку.

«Чисте довкілля є дуже важливим для комфортного життя кожного. Тому потрібно не лише виходити на толоки, а дбати про природу повсякчас: висаджувати саджанці дерев та кущів, впорядковувати прибудинкові території, прибирати береги річок від сміття, не спалювати сухої рослинності, не створювати стихійних сміттєзвалищ, – зазначили очільники району голова РДА Петро Мороз та голова райради Богдн Глова після завершення робіт.

Довідково. «Зробимо Україну чистою!» — український екологічний рух. Початок бере від громадської ініціативи «Зробимо Київ чистим!», яка виникла у 2009 році. У 2015 році почалася інша акція «Зробимо Україну чистою разом!».
Основна мета — виховувати у громадян дбайливе ставлення до довкілля.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top