Держслужбовці Буського району очистили від сміття придорожні смуги обабіч Буська та в напрямку селища Красне

Держслужбовці Буського району очистили від сміття придорожні смуги обабіч Буська та в напрямку селища Красне

У суботу, 1 квітня, в сонячний погожий день державні службовці разом з головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом прибрали сміття, очистили від чагарників, сухого листя та гілля придорожні смуги на об’їзній дорозі районного центру Буська та в напрямку селища Красне, приєднавшись таким чином до проведення Дня довкілля на території Львівщини.
«Нинішня ситуація з забрудненням навколишнього середовища вимагає від кожного громадянина надзвичайної уваги та високого рівня свідомості, – відзначив очільник району Петро Мороз. – Тому до такого роду заходів з прибирання та благоустрою необхідно залучати якомога більше людей і особливо молодь.

Це сприятиме формуванню в свідомості кожного думки про важливість дотримання чистоти, допоможе зберегти належний рівень екосфери».
Зазначимо, що заходи з прибирання, озеленення та благоустрою в рамках проведення Дня довкілля сьогодні були проведені на території усіх місцевих рад.

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top