Десь Не Тут

Десь Не Тут

Повернувшись після річної творчої перерви група O.Torvald тепер фонтанує новими піснями і за словами лідера групи Жені Галича, не може стримати їх в собі.
«Так вийшло, що у нас є безліч пісень, які ми хочемо видати. Вони стоять у черзі і ми намагаємося стримати себе, для того, щоб їх не видавати».
Але з піснею Десь Не Тут група не змогла себе стримати і видала. Можливо б цей трек не звучав зараз в ефірі, якби не друг музикантів, який запропонував зробити композицію саундтреком до реклами одного з українських мобільних операторів. Так народився відповідний відеокліп і так пісня почала набирати обертів, хоча звучить дуже спокійно і навіть трохи сумно, незважаючи на те, що в час літніх відпусток більшим попитом користуються легкі танцювальні  треки
«Ми вирішили не намагатися когось здивувати літнім треком. Просто вона була і вона трапилася в потрібний момент».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top