Дітей Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнських конкурсах

Дітей Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнських конкурсах

Компанія “Техніка і технології” проводить 4  конкурси для дітей віком 4 -12 років “Намалюй свою мрію”,  Реалізуй намальовану мріюПосади дерево добра”, “Я винахідник”.

Конкурси спрямовані на виховання послідовників справи та фахових кадрів у сфері сільського господарства. У той же час в основі їхньої мети полягає залучення дітей до творчості, розвитку позитивних емоцій, а також допомоги у вихованні дітей свідомими та відповідальними.

Учасники конкурсу: діти молодшого шкільного віку малюють самі або разом з дорослими (вчителями, батьками).

Термін проведення конкурсу: 8 етап конкурсу “Намалюй свою мрію” – прийом робіт до 15 червня 2018 року. Визначення переможців – 20.06.18 року.

З чого почати: безкоштовно замовити у нас альбоми-розмальовки для дітей зі свого класу/секції/дому творчості чи для своїх власних дітей/онуків або завантажити їх на цій сторінці. Діти спочатку розмальовують готові роботи в розмальовках, а потім малюють самі нові унікальні роботи на готовому (пустому) шаблоні, який ми розсилаємо разом з розмальовками, або просто 4 малюнки з підписами на білому папері формату А5, А4, А3!

Теми робіт: див. нижче, але можна придумати і свої. Головне, щоб вони були пов’язані з працею у полі, по господарству, догляду за тваринами, рослинами тощо.

Як малюватикожна робота повинна складатися з 4 малюнків, які відображають 4 послідовних етапи роботи, та також підписів до них.

Наприклад, тема роботи “Виростити полуницю” :

  1. Перший малюнок показує, що потрібно підготувати землю і посадити ділянку кущів полуниці.
  2. Другий малюнок – дитина малює, що потрібно полити полуницю, здійснити мульчування та полоти бур’яни протягом теплого періоду року.
  3. Третій малюнок  – потрібно підживлювати кущі та обрізати зайві листочки та вусики, щоб урожай був ще більшим.
  4. Результат роботи: дитина малює смачні великі полуниці, що поспіли і якими можна ласувати.

Кожний етап роботи не забуваємо підписувати!

Куди надсилати: готові малюнки із зазначенням контактної інформації (ПІБ та вік виконавця, адреса для листування, номер контактного телефону, e-mail) надіслати нам листом за адресою: ТОВ “Техніка і технології”, вул. Соборна 22, оф. 103, м.Кропивницький, 25009, Україна

або відсканованими на електрону пошту konkurs@t-i-t.com.ua

Детальніше із ознайомитись з умовами та завантажити брошури для участі можна за посиланням.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top