Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають у Буському районі, візьмуть участь у обласному святі Родини «Буде родина-Буде Україна»

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають у Буському районі, візьмуть участь у обласному святі Родини «Буде родина-Буде Україна»6007d170b35e

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу родин Севрук та Горошко з Буська, візьмуть участь у святі Родини «Буде Родина-Буде Україна», яке відбудеться 29 травня 2016 року під патронатом голови ЛОДА Олега Синютки в парку культури ім. Богдана Хмельницького м.Львів. Початок о 16 годині.
Відділ культури Буської РДА надасть родинам творчу допомогу у підготовці до свята, а районний відділ освіти виділить для подорожі автобус «Школярик».
Організаційними питаннями займається Служба у справах дітей Буської райдержадміністрації

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top