Діти з Асоціації людей з інвалідністю вчилися виготовляти Великодні писанки

Діти з Асоціації людей з інвалідністю вчилися виготовляти Великодні писанки

Навесні до українців приходить найвеличніше християнське свято – Воскресіння Господнє. Особлива ж окраса Великодня – ошатні писанки, що є символом нового життя.

Українці вірили, що писанки захищають людину від усього злого, приносять добро, радість. От і Буська районна асоціація інвалідів також готується до Воскресіння Христового. Ми зібрали наших активних діточок і дорослих і писали писанки. (Майстер-клас провела Ляльович Мар’яна). Діти з інтересом наводили воском лінії, окрашували в кольорових фарбах і виходили гарні писанки. Недарма майстри говорять, що на тонкій шкарлупі яйця – цілий світ… Також діти подивилися на майстерно вишиті роботи нашої активістки Асоціації інвалідів Роман Оксани. На закінчення дітей запросили до святкового столу.
Організували і провели свято Голова БРАІ І РСКІ «Вікторія» Климус С.Я. і Наводілова Х.М.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top