Діти з багатодітних сімей побували на цікавій екскурсії у Львові 

  Діти з багатодітних сімей побували на цікавій екскурсії у Львові 

Цієї суботи, 21 липня, відбулась цікава екскурсія дітей багатодітних сімей з Буська у місто  Львів. Спочатку відвідали музей архітектури та побуту «Шевченківський гай», де малеча з великим захопленням оглядали старовинні хати з побутовим інтер’єром наших предків, виставки робіт майстрів ручної роботи. Побували і в старовинній церкві Архистратига Михаїла, завітали в хатинку, де розміщений прес для видобування олії.

Та найбільше дітей зацікавили мешканці зоологічного куточка Шевченківського гаю,  вони з радістю ділились своїми булочками, яблучками, якими годували лебедів, козуль, ослика. Після приємних вражень діти відправились в церву св. Юрія, де молились за здоров’я своїх родин, захоплювались мелодійним співом квартету, який супроводжував шлюб, бо саме в суботу було багато молодих пар. А завершальним  були відвідини  «Макдональдсу». З приємними враженнями,  щасливі і радісні діти повернулись додому. Організувала екскурсію директор Буського РНД Ганна Грушицька.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top