Діти з Луганщини, повні позитивних вражень Надбужанським краєм, повертаються додому

Діти з Луганщини, повні позитивних вражень, повертаються додому

В рамках реалізації проекту “Пізнаймо Україну разом” в Буському районі перебувала група школярів та педагогів Рудівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Луганської області.

Впродовж семи днів гості з Луганщини налагодили дружні відносини з школярами та педагогами Соколівської ЗОШ, брали участь у заходах, які проводилися у пришкільному таборі, пізнавали побут, історію та звичаї нашого краю, відвідали музей Маркіяна Шашкевича у Підлиссі, Золочівський, Підгорецький та Олеський замки, м.Львів, музей національно-визвольної боротьби у смт Славськ, здійснили сходження на гору Маківка.
Сьогодні, 31 липня, з дітьми та їх наставниками зустрілися заступник голови РДА Тетяна Сай та начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, аби поспілкуватися, почути враження гостей від перебування в Буському районі, вручити пам’ятні сувеніри.
Нагадаємо, що реалізація проекту “Пізнаймо Україну разом” має на меті налагодження партнерських стосунків і співпраці між Сходом та Заходом України, руйнування хибних стереотипів, посіяних російською пропагандою, формування в учасників цілісного враження про Україну, як єдину державу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top