Дитина-сирота із міста Буська отримає власне житло згідно Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

Депутати Буської міської ради виділили частину коштів на придбання квартири дитині, позбавленій батьківського піклування з міста Буська

Під час чергового засідання Буської міської ради депутатський корпус одноголосно проголосував за виділення коштів для придбання житла для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Йдеться про купівлю квартири у нашому райцентрі місті Буську, обов’язковий внесок з місцевого бюджету – 40%(169 тисяч гривень) від загальної суми, решту 60% надійде фінансування з обласного бюджету.

Зазначимо, що Львівська обласна рада ще 5  грудня 2017 року розглянула та затвердила Регіональну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2018  2020 роки. 

Основними завданнями реалізації Програми на 2018–2020 роки є забезпечення житлом 243 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа шляхом придбання за рахунок коштів обласного та інших місцевих бюджетів і за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством:

–  у введених в експлуатацію багатоквартирних житлових будинках з первинного та вторинного ринків;

– житлових будинків, що перебувають у власності фізичних, юридичних осіб, та земельних ділянок, на яких вони розміщені;

–  реконструкції (ремонту) житла. 

Загальний обсяг фінансування у 2018 році становить майже 7 млн грн з обласного  бюджету. За ці кошти планують придбати 32 помешкання, серед яких і для дитини із міста Буська.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top