Дитяче свято “В гостях у Казки” відбулось у Ракобовтах

У неділю, 26 червня,  в  Народному домі с. Ракобовти відбулося дитяче свято: «В гостях у Казки», організоване креативними людьми – директором НД Іриною Приставською та завбібліотекою  села Марією Смолінською

ракоб свято казкиbp3TlseM4Lw

Учні молодших класів місцевої  школи з радістю перевтілилися в улюблених героїв і поринули загадковий казковий  світ. На сцені Лисичка, Зайчик, Принц, Лікар, казкові феї  творили справжнє  фантастичне дійство. Вони  заволоділи увагою глядачів, демонструючи чудову акторську гру і гарні костюми.

Старшокласники, учасники лялькового театру «Казкарик» разом із керівником Марією Смолінською презентували цікаву казкову постановку «Рукавичка».

 

Найменші дітки розказали віршики про казкових героїв та виконали музичні вітання, що заслужило хвилю бурхливих оплесків усіх присутніх в залі.свято казкиc6qL3GuI_QA

Здавалося, ще мить і сцена трісне від кількості казкових героїв,  як та Рукавичка. Дитячі щирі усмішки, радісні почуття та бажання бути почутим,  зворушили  кожного дорослого. Свято добра, свято радості  повернуло усіх в казковий світ дитинства. Адже, не зважаючи на вік,  гарна  казка завжди живе у наших серцях!

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top