Дитячий будинок сімейного типу у Буську поповнився ще чотирма дітьми, позбавленими батьківського піклування

Дитячий будинок сімейного типу у Буську поповнився ще чотирма дітьми, позбавленими батьківського піклування

У дитячий будинок сімейного типу у м. Буськ Львівської області влаштовано на спільне проживання та виховання четверо дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Влаштовані діти є рідними братом і сестрами. У дитячому будинку сімейного типу вже виховується 3 дітей, позбавлених батьківського піклування. Відтепер у сім’ї проживатимуть семеро дітей-вихованців», – повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

У Буському районі функціонує 2 прийомні сім’ї, в якій виховується 2 дитини зазначеної категорії та 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 23 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top