Дитячий Форум у Львові відвідали більше 10 тисяч осіб, серед них і надбужанські школярі

 Дитячий Форум у Львові відвідали більше 10 тисяч осіб, серед них і надбужанські школярі

10-13 травня у Львові відбувся 11-ий Дитячий Форум – унікальний захід, у якому поєднується гра з отриманням різних корисних вмінь і навичок, де письменники, художники, науковці, спортсмени, музиканти, винахідники, музейники, бібліотекарі, майстри діляться своїми вміннями з дітьми і цим роблять світ кращим.

Цього року відвідувачів об’єднала просторова гра-квест «8 ключів Буквордсу». Загалом, за всі чотири дні Дитячого форуму статус “Володар Буквордсу” діти-відвідувачі отримали 2 710 разів, статус “Почесний Друг Буквордсу” – 4527, а “Почесний Гість Буквордсу” – 9 316.

Важливою складовою заходу був книжковий ярмарок, у якому взяли участь 36 видавництв з усієї України.

Загалом, Дитячий Форум відвідало 10 041 особи та відбулося 1170 заходів.

У Дитячому Форумі взяло участь 125 організацій-учасників, серед яких – видавництва, книгарні, музеї, театри, бібліотеки, виробники іграшок, інтернет-магазини, громадські та освітні організації, літні дитячі табори, автори, художники, музиканти, науковці, мандрівники.

140 волонтерів допомагало у проведенні Дитячого Форуму. За подіями Дитячого Форуму стежили 34 138 підписників на Фейсбуці.

Традиційно гостями Фестивалю дитячого читання «Книгоманія», що відбувся в межах Дитячого форуму, стали переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018». Для них була організована спеціальна програма, що включала: офіційну церемонію нагородження у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка, відвідування Дитячого форуму, захоплюючу вечірку у стилі «Гаррі Потер», брейнстормінг на тему «Як довести підліткам, що читати не страшно?» за участі українських письменників Тетяни Стус, Дари Корній, Олега Чаклуна та Івана Андрусяка, а також цікаві екскурсії.

Важливе місце на цьогорічному Форумі займала літературна програма. У літературних заходах було задіяно 32 автори книг та 9 ілюстраторів. 2564 дитини відвідало літературні заходи. Традиційно у літературній програмі відбулись презентаціїі автограф-сесії відомих дитячих письменників, перекладачів та ілюстраторів: Володимира Арєнєва, Сашка Гавроша,Лариси Денисенко, Мар’яни Савки, Галини Малик, Катерини Міхаліциної, Сергія Прилуцького, Надійки Гербіш, Галини Вдовиченко, Ганни Осадко, Тані Стус, Валентини Вздульської, Галини Ткачук, Івана Андрусяка.

Щоранку на Дитячому форумі діти мали змогу взяти участь у зарядці з олімпійцями та іншими видатними спортсменами та підготуватися до порятунку Буквордсу. Окрім цього, у дітей була можливість перенестися у часи Середньовіччя та взяти участь у історичних боях та пограти у футбол.

У межах Дитячого Форуму було представлено інклюзивні заходи, які покликані навчити дітей розуміння та толерантного ставлення до людей з особливими потребами. Тут діти навчилися читати шрифтом Брайля та мали змогу послухати концертну програму за творами Т. Шевченка у виконанні дітей із вадами зору.

Для діток дошкільного віку діяв окремий простір – Королівський дитячий садочок. Тут щодня відбувались руханки, театральні сценки, уроки з малювання, музики, читання і не тільки. Участь у Видавничому квесті взяло понад 1200 осіб.

  10 травня учні 6-8 класів Ожидівської школи взяли участь у відкритті  «Дитячого форуму у Львові»

Перед учнями стояла особлива місія : здобути усі 8 ключів від земель Королівства «Буквордс» та стати його володарем. Щоб потрапити до чарівних земель «печери Жахайликів», «Камелот»,  «Задзеркалля», «Галактичної імперії», «Зачарованого лісу», «Ігросфери», «Галявини Єдинорогів» і «Долини Драконів», школярі брали активну участь у тематичних майстер-класах, конкурсах, настільних іграх, які проводили жителі цих земель. Форум видавців зацікавив відвідувачів широким вибором дитячої літератури. Усі ці заходи показують дітям та їхнім батькам безмежні можливості для творчого розвитку, популяризують читання серед дітей та підлітків.

   Відвідали один із найбільших фестивалів – «Дитячий Форум у Львові»10 травня також учні 7 та 8 класів Олеської школи

Побували школярі на майданчиках науки та мейкерства, крафту, літератури, зоокуточку. Активно шукали «8 ключів Буквордсу» у форматі великої гри. Необхідно було врятувати королівство шукаючи ключі, на тематичних землях, де відбувалися цікаві майстер-класи, ігри, книжковий ярмарок.

Учні справилися з усіма завданнями і обміняли свої «медальки» на цікаві призи.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top