Дитячий табір на Львівщині оштрафували на понад 2 млн грн за нелегальних працівників

Дитячий табір на Львівщині оштрафували на понад 2 млн грн за нелегальних працівників

Приватний дитячий відпочинковий табір на Львівщині оштрафували на понад 2 млн грн за те, що там без належного оформлення працювали 18 людей. Про це повідомила прес-служба ГУ Держпраці у Львівській області.

Як йдеться у повідомленні на сайті ГУ Держпраці у Львівській області, без оформлення трудових відносин у дитячому таборі працювали педагоги-організатори, охоронці, інструктори з фізичної культури і спорту, медсестри, завідувач їдальнею, мийник посуду, прибиральниця, музичний керівник та старший вихователь. Загалом інспектори нарахували 18 неоформлених працівників.

Щоправда, у прес-службі ГУ Держпраці у Львівській області відмовились назвати табір, про який ідеться, і де на Львівщині він функціонує. Відомо лише, що він є власністю товариства з обмеженою відповідальністю, тобто приватним.

Відповідно ч.2 ст. 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи передбачений штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, яка з січня 2018 року становить 3723 грн. Відтак ТзОВ, яке володіє табором, оштрафували на понад 2 млн грн.

 Прес-служба ГУ Держпраці у Львівській області

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top