Дитячому будинку “Добре серце” виповнилося 20 років

Дитячому будинку “Добре серце” виповнилося 20 років

У п’ятницю, 22 лютого, у дитячому будинку змішаного типу “Добре серце”, що в с.Новий Милятин, відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-річчя закладу.

Серед гостей, які прибули привітати вихованців та їх наставників, голова районної ради Богдан Глова, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай, представник однієї з політичних сил Микола Іщук, начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, священнослужителі, меценати.
Від керівництва району діти отримали в подарунок великий телевізор та солодощі, а від бущанина, керівника обласного військомату Олександра Тіщенка – сучасний фотоапарат.
В свою чергу, діти та їх наставники підготували для усіх гостей святкову концертну програму.
Директор “Доброго серця” Володимир Пристач висловив подяку голові РДА Петру Морозу, голові райради Богданові Глові, відділу освіти РДА, службі у справах дітей, меценатам, усім тим, хто підтримує заклад, всіляко йому допомагає, дбає за дітей.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top