Дія кінотрилогії про життя Аліси Габбсбург починатиметься у Буську

Дія кінотрилогії про життя Аліси Габбсбург починатиметься у Буську

Так вирішила молодий кінорежисер з Швеції Яна Марцинкевич, яка 24 липня разом з продюсером Ніласом Ліндгреном відвідала пункт Європейської інформації Буської бібліотеки.

Тут зібрались місцеві краєзнавці та працівники культурної сфери нашого міста, щоб вплести в канву фільму родинні спогади про останню володарку палацу Бадені Алісу Анкертрон (Габбсбург).
У січні 2017 року в Буській книгозбірні Шведський інститут в особі Соні Енгстром презентував книгу спогадів Alice Habsburg «Prinsessa och partisan». І ось у нинішні, складні для Європи часи, народилась ідея створити фільм про шведку, життєва доля якої переплелася з долею поляків, українців, німців, євреїв, з якими їй довелось спілкуватись у вихорі подій минулого століття.
Яна Марцинкевич розповіла бущанам про задум створення художньої кінотрилогії, дія якої охопить три періоди життя принцеси і розгортатиметься у Стокгольмі, Відні, Буську, Кракові, Женеві, Брюсселі. А починатиметься фільм у Буську, в палаці Бадені, який став для юної шведської красуні-попелюшки одночасно і казковим, і трагічним через загадкове містичне кохання графа Людвіга Бадені.
Проект фільму буде представлений на вересневому скандинавському ярмарку кіноідей.

Микола ІВАНЦІВ,

фото Марії ЛИТВИН

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top