Для аграріїв Бущини відбувся навчальний семінар

Для аграріїв Бущини відбувся навчальний семінар

У вівторок, 20 листопада, в сесійній залі Буської районної ради за участю голови РДА Петра Мороза, голови райради Богдана Глови, керівників, представників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств району, органів місцевого самоврядування відбувся навчальний семінар, який провели начальник управління сталого розвитку сільськогосподарського виробництва, інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Ігор Вус спільно з головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Головного територіального управління юстиції у Львівській області Зоряною Осадчою.

В межах зустрічі аграріїв поінформували про обсяги та зміни до програм підтримки агровиробників з державного бюджету у 2018 році. Зокрема, щодо бюджетної субсидії для новостворених фермерських господарств, які зареєстровані з 1 січня 2016 року в розмірі 3 тис грн на 1 гектар та бюджетної субсидії на кожного члена фермерського господарства у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року. На сьогодні це 9,5 тис. грн на одного члена фермерського господарства, проте така субсидія не повинна бути більшою 30 тис. грн на одне фермерське господарство.

Також, начальник відділу Держгеокадастру у Буському районі Любомир Троць надав аграріям інформацію щодо запланованих земельних торгів (аукціонів) на листопад та грудень 2018 року, порядку та механізму проведення електронних земельних торгів (аукціонів) з зазначенням покрокових дій для учасників, розповів про зміни до чинного законодавства в частині земельних правовідносин.

Учасники наради дізнались про аспекти державної реєстрації оренди земель сільськогосподарського призначення, а також обговорили низку питань, які стосуються порядку державної реєстрації договорів оренди землі, механізмів їх пролонгації. Додатково аграріям наголосили на способах захисту своїх прав через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та онлайн сервісу Мін‘юсту – SMS MAЯК земля.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top