Для безробітних та старшокласників відбувся марафон актуальних професій

Для безробітних та старшокласників відбувся марафон актуальних професій

З метою популяризації робітничих професій у період з 3 квітня по 12 квітня Буською районною філією Львівського обласного центру зайнятості організовано та проведено Марафон актуальних професій.

Даний захід уже кілька літ поспіль проходить на теренах як області, так і Буського району для того, щоби донести до широкого загалу інформацію про професії та спеціальності, які користуються найбільшим попитом на регіональному та районних ринках праці.
Серед професій, за якими проходив даний захід у нашому районі були: швачка, електрогазозварник, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, кухар та бармен.
Безробітні особи, котрі перебувають на обліку в центрі зайнятості та старшокласники шкіл району мали можливість прослухати презентацію згаданих професій, яку проводили фахівці Олеського професійного ліцею, Золочівського професійного ліцею та Львівського ЦПТО.
Відповідно до кожної професії було організовано професіографічні екскурсії до роботодавців, а саме ФОП Мачай Н.М, ТзОВ «Стальбау», ФОП Соляревич О.В., ФОП Петрович І.А.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top