Для дітей дитячого будинку села Новий Милятин організували спортивне свято

Для дітей дитячого будинку села Новий Милятин організували спортивне свято

Днями відбувся цікавий та захоплюючий фізкультурно-оздоровчий захід в межах всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я» для вихованців дитячого будинку с. Новий Милятин Буського району.

Між собою змагалися команди дитячого будинку змішаного типу с. Новий Милятин та вихованці Новомилятинської загальноосвітньої школи. Діти брали участь у різноманітних естафетах та спортивних конкурсах. Це спортивне свято відбулося на спортивній базі Новомилятинської ЗОШ. Загалом у заході взяли участь 40 дітей.

Переможців та призерів нагородили медалями та грамотами, а вихованці дитячого будинку отримали приємні подарунки для подальшого розвитку спортивної майстерності.

Свято відбулося за ініціативи Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й відділення НОК України у Львівській області.

 

 

 

 

 

http://loda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top