Для дітей пільгових категорій Надбужжя відбулося казкове свято до дня Св.Миколая

Для дітей пільгових категорій Надбужжя відбулося казкове свято до дня Св.Миколая

У понеділок, 16 грудня, в Буському народному домі відбулося свято Миколая для дітей-сиріт, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також перебувають у багатодітних та малозабезпечених сім’ї.

Привітали дітей з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та днем Св.Миколая, допомагали роздавати подарунки перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків та заступник голови Тетяна Сай.
Організували таке свято Буська районна державна адміністрація. Театралізоване дійство для діток підготували учні Буської ЗОШ №1. На завершення казкового свята Святий Миколай вручив подарунки дітям, які знетерпінням чеколи на нього.

Зазначимо, що пакунки з подарунками для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, були сформовані родинами з Німеччини та надані в рамках реалізації проекту”Різдвяний конвой”. Буський район отримав 220 таких пакуночків.   

 

     

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top