Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у РНД Буська відбулося Свято Миколая

Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у РНД Буська відбулося Свято Миколая

Для 106 дітей району, серед яких були діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 18 грудня у Буському РНД Українською Галицькою Фундацією (керівник Валентина Ведровська) за сприяння Буської райдержадміністрації (голова Петро Мороз), Служби у справах дітей Львівської ОДА (директор Володимир Лис) було організовано Свято Святого Миколая із чудовими подарунками, які дітлахи замовляли у своїх листах Святому.

За це особлива подяка благодійникам, яких вдалося залучити Українській Галицькій Фундації.
В свою чергу відділ культури та туризму РДА (керівник Людмила Ціхоцька) доповнив свято різноманітними конкурсами та майстер-класами, номерами художньої самодіяльності, привітаннями Святого Миколая. Їм допомагали працівники Служби у справах дітей РДА (начальник Наталія Бучко).
Заступник голови РДА Тетяна Сай, яка була серед учасників заходу, привітала усіх дітей, батьків-вихователів з святом Миколая, подякувала Валентині Ведровській та усім благодійникам за турботу, чуйність та небайдужість до дітей, які залишилися сиротами чи позбавлені батьківського піклування.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top