Для голів місцевих рад Бущини відбувся семінар:”Управління ресурсами територіальних громад”

Для голів місцевих рад Бущини відбувся семінар:”Управління ресурсами територіальних громад”

У вівторок, 9 квітня, в сесійній залі райради для голів органів місцевого самоврядування Буського району відбувся одноденний семінар-тренінг “Управління ресурсами територіальних громад”, який провели лектори – викладачі Львівського регіонального іституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Серед питань семінару: документоведення в органах місцевого самоврядування (виступила канд.філ.наук Надія Коцюба), корупція та правопорушення у професійній діяльності посадових осіб місцевого самоврядування (док.наук з держ.упр.проф.Олександр Сушинський), майнові відносини в організації місцевого самоврядування (маг. держ. упр. Андрій Денис), реалізація державної освітньої політики на місцевому рівні (доц.Олександра Коцовська).
Перед початком семінару перед його учасниками виступив голова Буської районної ради Богдан Глова.
Зазначимо, що метою проведення таких семінарів у районах Львівщини є набуття слухачами знань і практичних навичок з проблематики управління ресурсами територіальних громад.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top