Для Львівської області  визначено об’єкти, будівництво яких у 2020 році буде здійснюватися за рахунок коштів ДФРР. Буський район отримає найменше з трьох сусідніх районів

Для Львівської області  визначено об’єкти, будівництво яких у 2020 році буде здійснюватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Буський район отримає найменше з трьох сусідніх районів

Для Львівської області  визначено об’єкти, будівництво яких у 2020 році буде здійснюватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Про це йдеться у відповідному РОЗПОРЯДЖЕННІ Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 р. №211-р

Отож, для Львівщини передбачено 356 млн грн на реалізацію  32 проєктів, 22 з яких будуть пусковими.

Буський район отримає найменшу суму з трьох сусідніх зазначених районів – 3млн 667 тис.грн.

Для прикладу:

Бродівський р-н – 25 млн.грн;

Камянка-Бузький – 5 млн 180 тис.грн;

Золочівський – 21 млн.441тис. грн;

Рекордсменами є Пустомитівський та Самбірський райони – 50 млн 463тис.грн. та 50млн 996тис.грн.

Серед міст – Львів – 56млн грн.

Варто зазначити,що затвердження фінансування об’єктів ДФРР у поточному році здійснено у досить короткі  терміни, відтак старт їх реалізації може розпочинатися уже з перших днів весни. Отож,  є шанс завершити об’єкти  вчасно та якісно.  Львівська обласна рада також долучається до співфінансування вказаних об’єктів, передбачивши 30 млн грн з обласного бюджету.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top