ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ЗМІНИЛИ ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ

ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ЗМІНИЛИ ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Податківці нагадують, що тепер звітувати потрібно щомісяця.

У набрали чинності зміни до нового податкового законодавства, згідно з якими встановлено єдиний звітний період для усіх категорій платників податку, зокрема і тих, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Про це повідомляє Управління ДПС у Львівській області.

Квартальний звітний період для податкової звітності з податку на додану вартість (даді ‒ ПДВ) скасовується, натомість термін звітності становить один місяць.

«Таким чином, останнім звітним періодом для платників податку, які подавали звітність з ПДВ щоквартально, буде ІІ-й квартал 2020 року. Починаючи з податкової звітності за липень 2020 року, всі платники податку, зокрема і ті, хто перебуває на спрощеній системі, мають подавати податкову декларацію щомісячно», – пояснюють у податковій.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top