Для школярів у районному центрі зайнятості провели День відкритих дверей

Для школярів у районному центрі зайнятості провели День відкритих дверей

Нещодавно у Буському РЦЗ відбувся захід «День відкритих дверей центру зайнятості» для учнів 9-их класів Буської ЗОШ І-ІІІст №1.

У ході екскурсії центром зайнятості діти мали можливість ознайомитись з інформацією про послуги служби зайнятості та актуальні професії на ринку праці, переглянути описи професій та паспорти підприємств району.
Особливу цікавість школярі проявили під час перегляду профорієнтаційних відеороликів та демонстрації презентації «Професії майбутнього».
На завершення заходу провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості побажала старшокласникам вдалого професійного вибору та запросила пройти поглиблене профдіагностичне тестування для визначення особистісних здібностей, нахилів та можливостей при виборі професії.

Галина Зелінська,
провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг
Буського районного центру зайнятості

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top