Для старшокласників у Буській гімназії провели Урок мужності

Для старшокласників у Буській гімназії провели Урок мужності

Сьогодні, 06 грудня , у НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» учні 5-Б (9) класу та їх класний керівник Ірина Романівна Стойко провели для старшокласників урок мужності до Дня Збройних сил України «Справа честі та обов’язку».

Українська армія! Шлях її утворення та формування такий же непростий, як і становлення самостійної держави України. Сьогодні мова йшла про мужність українських військових та добровольців, їх вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзм простих українців, які з перших днів антитерористичної операції допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством, приймають у себе родини, що були змушені покинути рідні домівки, та надають іншу посильну допомогу.
На свято запросили бущанина, заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення Краматорського міського комісаріату Донецької області майора Мащака Володимира Омеляновича. Військовослужбовець  у своєму виступі відзначив важливість проведення таких виховних заходів, адже виховання на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави, має стати фундаментом формування у молоді сучасної національної ідентичності. Також наголосив, що Україна сьогодні – незалежна держава. Українські Збройні сили покликані охороняти незалежність рідної землі. Служити в лавах ЗСУ – справа честі та обов’язку, справа особистої відповідальності кожного за долю держави.
Українська армія може по праву пишатися своєю історією, своїми традиціями. Бо ніколи наші війська не загарбували чужих територій, не посягали на чуже добро, чужі землі, ніколи не були агресорами. Але і свого Україна не віддасть!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top