До 1 квітня депутати всіх рівнів зобов’язані подати декларацію про доходи

До 1 квітня 2017 року депутати районної, міської та сільських рад зобов’язані заповнити декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік

Відповідно до частини 3 ст. 8 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, ст. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається.

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

Якщо депутати є самозайняті особи (фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, або особи, які не працюють), то вони повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.

   Враховуючи вищенаведене, нагадуємо депутатам районної, міської, сільських рад про зобов’язання до 1 квітня 2017 року подати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, у районну, міську, сільські ради.

Звертаємо увагу на те, що згідно ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, тягне за собою накладення штрафу від  п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top