До 1 квітня депутати всіх рівнів зобов’язані подати декларацію про доходи

До 1 квітня 2017 року депутати районної, міської та сільських рад зобов’язані заповнити декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік

Відповідно до частини 3 ст. 8 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, ст. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається.

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

Якщо депутати є самозайняті особи (фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, або особи, які не працюють), то вони повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.

   Враховуючи вищенаведене, нагадуємо депутатам районної, міської, сільських рад про зобов’язання до 1 квітня 2017 року подати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, у районну, міську, сільські ради.

Звертаємо увагу на те, що згідно ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, тягне за собою накладення штрафу від  п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top