До 147-річчя з дня народження Лесі Українки в Буській районній бібліотеці для дітей презентували книгу «Лесина пісня»

До 147-річчя з дня народження Лесі Українки в Буській районній бібліотеці для дітей презентували книгу «Лесина пісня»

Знати історію свого народу, а також тих,хто найбільше прославив рідну землю у світі – обов`язок кожного українця. Про славну дочку свого народу – Лесю Українку, у день її уродин, розказували своїм читачам працівники Буської районної бібліотеки для дітей.

Для учнів 4-А класу Буської ЗОШ №2 Надія Островська провела презентацію книги лауреата Державної премії ім. Л.Українки Євгена Білоусова «Лесина пісня». Ця книга є незвичною за жанром. Це – повість-казка. Тому затишно на її сторінках Казкам і Загадкам, Колядкам та Щедрівкам, Слову та Пісні. Автор доступно та цікаво розповідає про дитячі та юнацькі роки поетеси. Бібліотекар зачитала дітям найцікавіші уривки з книги. Вона буде захоплюючою не лише для дітей, але й для дорослих.
Також напередодні для третьокласників було проведено огляд літератури біля книжкової виставки «Жила колись на світі Леся». Зокрема, бібліотекар звернула увагу дітей на книгу Дарії Іваницької «Леся Українка – дітям», в якій авторка вдало поєднала біографічні та творчі моменти із життя письменниці, а також представила багато світлин з родинного архіву Косачів. А ще, учні декламували вірші поетеси та обговорювали дитячі твори Лесі Українки.
Для старшокласників заступник директора ЦБС Галина Гораль провела для старшокласників літературно-біографічну мозаїку «Маловідомі історії з життя поетеси». Під час розповіді бібліотекар використала матеріали із книги М.Мороз «Літопис життя та творчості Лесі Українки». Це – хронологічний звіт біографічних та бібліографічних відомостей про життя й діяльність поетеси, а також про її родинне та літературне оточення у 1871-1913 роках, зроблений на основі епістолярної спадщини Лесі Українки. Для учнів було проведено огляд літератури, представленої на книжковій виставці «Лесина світлиця».

                                                                    Г.Гораль,заступник директора

Буської ЦБС по роботі з дітьми

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top