До 30 квітня у Буському районі триває місячник добровільної здачі вогнепальної зброї

До 30 квітня у Буському районі триває місячник добровільної здачі вогнепальної зброї

Громадяни, котрі добровільно здали до поліції зброю, вибухівку, боєприпаси та спеціальні засоби, на підставі частини 3 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної або адміністративної відповідальності.

Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі від 2 до 5 років. Добровільна здача нелегальної зброї дозволяє уникнути кримінальної відповідальності.

Крім цього, у разі добровільної здачі громадянами мисливської вогнепальної зброї та спеціальних засобів, вказана зброя за їх бажанням може бути зареєстрована на громадян у встановленому законом порядку. Тобто, після проведення відповідних перевірок в подальшому громадяни можуть зареєструвати здану зброю в особисту власність і використовувати її вже на законних підставах.

Для добровільної здачі зброї та отримання більш детальної інформації громадяни можуть звертатися до Буського відділення поліції.

Старший інспектор дозвільної системи

Буського відділення поліції Іван Дмитраш

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top