До 75-ї річниці УПА та Дня захисника України в РНД відбувся патріотичний захід «Пісні звитяги»

До 75-ї річниці УПА та Дня захисника України в РНД відбувся патріотичний захід «Пісні звитяги»

3 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, в який відзначаємо 75-у річницю створення УПА, День захисника України та День українського козацтва у районному народному домі м.Буськ відбувся патріотичний захід «Пісні звитяги» за участю керівництва РДА та райради, ветеранів ОУН-УПА, воїнів АТО, представників органів місцевого самоврядування району, громадськості, ЗМІ. Зі сцени цього дня звучали пісні про Майдан, війну на сході, стрілецькі та повстанські пісні, пісні про Україну, були тематичні хореографічні композиції. Все це підсилювали відеокадри трагічних подій останніх років, фотографії Героїв Небесної Сотні та АТО.
З прийдешніми святами привітали усіх присутніх у залі голова районної державної адміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова.

Керівники подякували ветеранам і захисникам сучасності за високий героїзм і мужність, побажали усім надбужанцям радості та добра, незламної волі, злагоди і миру в Україні.
Надалі за участю Буського військового комісара, підполковника Ігоря Томачука голова РДА Петро Мороз та голова райради Богдан Глова вручили відзнаки

Президента України за участь в антитерористичній операції офіцерському та солдатському складу воїнів з населених пунктів Буського району.
Щирі оплески та слова подяки від учасників заходу отримала цього дня і Героїня Майдану, відважна медична сестра Марія Матвіїв, яка рятувала життя пораненим учасникам Революції Гідності у криваві дні лютого 2014 року, а ветеранам УПА, які попри свій поважний вік завітали на свято, учасники фестивалю подарували квіти.

 

 

 

 

 

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top