До Дня Конституції України у Буському РНД відбувся районний захід «Основний Закон – оберіг української державності»

До Дня Конституції України у Буському РНД відбувся районний захід «Основний Закон – оберіг української державності»

Напередодні величного державного свята – Дня Конституції України, який вже 23-й рік поспіль відзначаємо 28 червня, у районному народному домі Буська за участю голови РДА Петра Мороза, заступника голови райради Романа Фурди, депутатів районної та місцевих рад, представників громадських організацій, молоді відбулася святочна академія та концерт.

Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України та слів ведучої Надії Хом’якевич про значення Основного Закону нашої країни в становленні та утвердженні Української держави.
Словами-вітаннями звернулися до присутніх у залі краян заступник голови районної ради Роман Фурда, кандидати в депутати до Верховної Ради України по 119 в/о Микола Іщук і Сергій Івах. Промовці наголосили, що Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, оберегом державності і демократії, побажали усім миру, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає кожному Конституція, нести високе звання громадянина Української держави.
Молоді було доручено від учасників районного заходу покласти квіти до першого в нашій державі пам’ятника Незалежності, який було споруджено саме у Буську в 1992 році.
Продовжила урочисту академію святкова концертна програма, участь у якій взяли кращі художні колективи та окремі виконавці Надбужжя.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top