До Дня Незалежності України в Андріївці урочисто освятили пам’ятник борцям за волю України

1

  До Дня Незалежності України в Андріївці урочисто освятили пам’ятник борцям за волю України

 

Чимало людей прийшло 23 серпня до могили трьох повстанців, які віддали своє життя у боротьбі за волю України.
Настоятелі храму св.Миколая о. Михайло Кухар і о. Євген Мигаль освятили пам’ятний Хрест, разом з громадою у поминальній молитві вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за Незалежність України.
Звертаючись до громади , згадали трагічні сторінки боротьби українського народу , закликали любити свою країну, черпати силу і відвагу у своїх предків і щоденно зносити молитви до Бога за мир в Україні.

DSCN4497DSCN4493

Голова районного братства ОУН-УПА Мар’ян Длугош подякував громаді за пам’ять про своїх Героїв.
Ініціатор встановлення пам’ятного Хреста – житель села Андріївка Ярослав Башко. Він згадав імена усіх жителів Андріївки, які були замордовані , вбиті, вивезені в Сибір, сиділи в тюрмах.
Сьогодні на Україну спрямував свої смертельні обійми той же агресор зі сталінською ідеологією і ми повинні пам’ятати ті страшні втрати, яких зазнала наша земля.
На поминальному віче виступали жителі Андріївки, депутат районної ради Сергій Бондаренко, свої поетичні твори, присвячені новітнім Героям України зачитав Левко Калитин.

DSCN4499

 ” Боже великий, єдиний, нам Україну храни”  – знеслась в небеса пісенна молитва юних і літніх патріотичних андріївчан.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top