До Дня Соборності у Красному школярі прикрасили міст вишитими рушниками

До Дня Соборності у Красному школярі прикрасили міст вишитими рушниками

В час, коли знову гостро постало питання єдності українських земель, дуже актуальним є відзначення Дня Соборності України. Сьогодні дуже актуальними є слова з IV Універсалу Директорії: «Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу».

Учні 9-х та 10-х класів Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 разом з пластунами взяли на себе відповідальну місію – нагадати людям про ЄДИНІСТЬ всіх територій України від заходу до сходу. Учні прикрасили залізничний міст селища вишитими рушниками, гілочками ялинки з жовто-синіми стрічками та символом об’єднання – ланцюгом, який сплели з паперових стрічок учні 6-Б класу.

Перехожі цікавились, з якої нагоди учні прикрашають міст, підтримували їх, дехто просто привітно махав руками, машини сигналили. Такі справи сприяють вихованню в учнів патріотичного духу та віри в краще майбутнє своєї Батьківщини.

Ірина Дусан, педагог-організатор 

Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top