До районної бібліотеки на каву, або новітній формат спілкування з читачем — бібліокафе.

До районної бібліотеки на каву, або новітній формат спілкування з читачем — бібліокафе

У районній бібліотеці ім.Івана Котляревського відбулося відкриття бібліокафе «Книжкові смаколики»
У п’ятницю, 24 лютого, у бібліотекарів Буської районної книгозбірні було справжнє свято – відбулося відкриття бібліокафе «Книжкові смаколики». В читальному залі бібліотеки невеликий імпровізований майданчик зі стільців та столиків, у повітрі витає неперевершений запах кави та книги… Вимоги до сучасних бібліотек змінюються, тож, аби зацікавити читачів, бібліотекарі мають бути креативними та оригінальними.
Ідея створити кафе виникла як бажання запровадити новітній формат спілкування з читачем, заохочення до читання, привернення уваги громади, яку обслуговують бібліотеки. Форма заходу була побудована за типом кафе, де в меню замість страв подають книги.
Основне гасло бібліокафе – «Читай! Спілкуйся! Смакуй!». Перший бібліофуршет присвятили творчості видатної української поетеси Лесі Українки, день народження якої припав цьогоріч на суботу, 25 лютого. В урочистому відкритті кафе взяли участь активні читачі районної бібліотеки, паралімпійський чемпіон, бущанин Антон Дацко, представники від районної влади – перший заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, начальник відділу культури й туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА Сергій Пенцак, а також секретар Буської міської ради Людмила Рудіон, журналісти районних ЗМІ, почесна гостя зі Львова, письменниця й громадська діячка Оксана Думанська.

 

Юні талановиті актори: Вікторія Гнида (Мавка) та Володимир Іваніцький (Лукаш) яскраво та емоційно виконали сценку-уривок з “Лісової пісні”

Книга в дарунок, від районної влади

У меню подавали: страва від гурмана «Смачні літературні родзинки «Лесин дивосвіт» (листування Л.Українки) від львівської письменниці Оксани Думанської та поетично-музичний десерт, створений з мелодійних віршів Л.Українки. Затишну, домашню атмосферу створювали як невимушене спілкування учасників бібліокафе за філіжанкою ароматної кави, так і поетично-музичне обрамлення дійства, над яким попрацювали працівники Буської ЦРБ, районного Народного дому, а також бібліотекар філії с.Задвір’я Марія Дума разом зі своїми юними акторами Вікторією Гнидою (Мавка) та Володимиром Іваніцьким (Лукаш).
Бібліокафе «Книжкові смаколики» офіційно відчинено. Сподіваємось, що воно стане осередком літературно-мистецького життя краю. Зустрічі в бібліокафе відбуватимуться час від часу: коли будуть з’являтися літературні приводи чи цікаві події. Меню завжди буде різним та, задля теплої розмови, обов’язковими у ньому є кава та чай. Вимоги до наших відвідувачів такі: любов до книги, гарний настрій, креативність, готовність до спілкування.
То ж приходьте – не пошкодуєте!
Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top